Kredyty na oświadczenie

Ustabilizowanie się sytuacji kredytowej w ciągu ostatnich paru miesięcy, po prawie 3 kwartałach dynamicznych podwyżek stóp procentowych uspokoiło nie tylko obecnych kredytobiorców, ale też i niektóre banki.

Nadal wielkimi krokami zbliża się zmiana wskaźnika o który oparty będą nowo zaciągane kredyty. Banki będą przystosować do tego swoje oferty. Jednak aby nadal móc się rozwijać instytucje kredytowe muszą spełniać jedno ze swoich podstawowych – udzielać kredytów.

Przez rosnące stopy procentowe, zdolność kredytowa wielu potencjalnych kredytobiorców była niewystarczająca, aby otrzymać kredyt. Jedną ze składowych mniejszej ilości udzielonych kredytów był też proces zawierania umowy z bankiem.

I właśnie w tej ostatniej kwestii, z początkiem roku niektóre banki postanowiły coś zmienić. Nie wprowadzono nowego rozwiązania, ale przywrócono wstrzymane na czas kredytowych zawirowań procesy. Powróciło rozwiązanie, które jest kierowane tylko do wybranej grupy odbiorców a mianowicie kredyt na oświadczenie.

Z kredytu na oświadczenie mogą skorzystać przedstawiciele wybranych wolnych zawodów. Nie bez powodu o tym piszemy, ponieważ na tej liście są między innymi lekarze, lekarze dentyści i pielęgniarki.

Są jednak pewne limity udzielanych kredytów:
-Z minimum 20% wkładem własnym, bank udzieli kredytu do 500.000zł
-Z minimum 40% wkładem własnym, bank udzieli kredytu do 1.000.000zł

Pomagamy naszym klientom w uzyskaniu takiego kredytu. Jeżeli Ty również chcesz skorzystać uzupełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h lub innym wybranym przez Ciebie terminie.

 

Leave a Comment