Usługi

Inwestycje i nieruchomości

Te wiele innych pytań zadają nam klienci na różnym etapie budowania swoich majątków.

Nasi eksperci pomogą odpowiedzieć na te i wiele innych pytań, aby to pieniądze pracowały na was a nie wy na pieniądze.

Księgowość i optymalizacje podatkowe

Bez różnicy czy prowadzicie własną praktykę, pracujecie na samozatrudnieniu czy jesteście właścicielami dużych przychodni i klinik – podatki to wyzwanie dla każdego przedsiębiorcy w Polsce.

Z jednej strony gąszcz zmieniających się przepisów, z drugiej branża medyczna to zazwyczaj relatywnie wysokie dochody w stosunku do niskich kosztów. Dobra księgowa musi więc zadbać zarówno o bezpieczeństwo firmy jak i dobór najbardziej optymalnych rozwiązań.

Oprócz prowadzenia bieżącej księgowości przez kadrę znającą doskonale specyfikę branży medycznej, świadczymy również usługi doradztwa podatkowego.

Pomoc prawna oraz zabezpieczenie sukcesji

Sukcesja: W Polsce nie rozmawia się o tematach związanych ze śmiercią dopóki nie będzie za późno.

W wielu przypadkach oznacza to zamrożenie kapitału do czasu dorosłości dzieci. Samo, nawet najlepsze ubezpieczenie na życie nie rozwiąże sprawy.
Nasi doradcy pomogą Ci przygotować Ci zabezpieczyć Ciebie i Twoją rodzinę.

Medycyna idzie do przodu w niesamowitym tempie. W takim samym tempie tworzą się nowe i zmieniają stare przepisy prawne. Nie dasz rady być nie bieżąco z jednym i drugim. Skup się na tym co umiesz najlepiej my zajmiemy się resztą. Wsparcia prawnego potrzebujesz zarówno w życiu codziennym jak i w prowadzonej praktyce lekarskiej. RODO? zaopiniowanie umowy którą masz podpisać? Skonstruowanie umów z pracownikami? podwykonawcami? zrobimy to za Ciebie na opis a usługi ze strony delty

Kredyty i leasingi

Czasami nie ma możliwości sfinansowania wszytkich transakcji z własnej gotówki. Czasami to się po prostu nie opłaca. Bez różnicy czy to cele prywatne czy firmowe pomożemy Ci sfinansować je najniższym kosztem.

Czy wiesz, że zakup nieruchomości na kredyt to aż 14 kosztów około kredytowych?

Pomożemy wybrać najbardziej optymalny wariant Czy wiesz, że zakup sprzętu do gabinetu w leasing to często mniej opłacalne rozwiązanie od kredytu? Jak wziąć auto w leasing, aby wychodziło najkorzystniej podatkowo?

Ubezpieczenia dedykowane branży medycznej

Specyficzny charakter branży i ilość ryzyk z którymi spotykamy się na co dzień wymaga specjalistycznego podejścia do tematu ubezpieczeń.

  • Czy wiesz, że niezdolność do pracy a niezdolność do wykonywania zawodu to dwie zupełnie różne rzeczy?
  • Czy Twoje obowiązkowe OC lekarskie to temat do którego nie trzeba przykładać wagi bo po prostu musi być?
  • A co z klauzulami dodatkowymi? Wiesz na pewno które Cię dotyczą? 

Ubezpieczenia majątkowe

Kilkadziesiąt godzin tygodniowo spędzamy w pracy, aby zbudować nasz majątek.

A czy spędziłeś chociaż kilka godzin, aby zastanowić się jak go najlepiej ochronić? Zrobimy to razem z Tobą.

Ubezpieczenia życiowe

Jak cenne są życie i zdrowie żadnemu lekarzowi nie trzeba tłumaczyć, żadne pieniądze z polisy nam ich nie zastąpią – ale na pewno wyratują w trudnej sytuacji tam gdzie prócz fachowej opieki – będą one potrzebne albo na leczenie albo na pokrycie kosztów życia i utrzymanie rodziny gdy zabranie głównego żywiciela. 

To, że choroba potrafi zaskoczyć w najmniej przewidywalnym momencie wiesz najlepiej, na co dzień pomagasz innym w takiej sytuacji. 

Zabezpieczenie emerytury i przyszłości dzieci

Niektóre długoterminowe cele mamy możliwość zrealizować tylko gdy zajmiemy się tym odpowiednio szybko. Mowa tu głownie o emeryturze i starcie dzieci w dorosłe życie. Nie ma jednej słusznej metody zabezpieczenia emerytury – najlepiej dobrać rozwiązania indywidualnie i korzystać z kilku narzędzi. 

Pracujący po 70-tce lekarz to częsty widok w Polsce, ale przecież nie o to chodzi. Natomiast jeśli chodzi o przyszłość dzieci. Studia kosztują – zwłaszcza gdy nasze pociechy zechcą studiować za granicą, ale to nie koniec wydatków – po studiach też każdy chce pomóc dzieciom jak może.

Po co obciążać wtedy budżet i brać kredyty, jeśli można niewielkimi nakładami zacząć gromadzić na to środki od urodzenia naszych pociech?