Zespół

Untitled_3.26.1-864x1536

Michał Trędowski

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunkach Finanse i Rachunkowość oraz Prawo i Doradztwo Podatkowe. Specjalista w branży doradztwa finansowego, wealth management oraz podatków. Jeden z ok. 500 doradców w Polsce posiadających certyfikat EFA/EFPA II stopnia zdobyty w Warszawskim Instytucie Bankowości. Od 2009 r. związany z firma Phinance. Obecnie obejmuje stanowisko Kierownika Okręgu w Kancelarii Doradztwa Finansowego Phinance S.A. oraz dyrektora ds. rozwoju w Kancelarii Delta Consulting. W zakresie finansów osobistych zajmuję się analizami potrzeb finansowych klientów i przygotowaniem planu finansowego. Oferuję kompleksowe rozwiązań finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. W pracy z Przedsiębiorcami zajmuje się wdrażaniem outsourcingowych usług i rozwiązań z zakresu finansów, księgowości, podatków, zarządzania oraz szeroko rozumianego prawa tak, aby Lekarze mogli skupić się na procesach związanych z faktyczną działalnością firmy. Podczas wdrażania ww. usług skupiam się na tym, aby rozpoznać i wyeliminować maksymalną liczbę ryzyk jakie mogą pojawić się w firmie oraz na poukładaniu wdrażanych rozwiązań prawnych, finansowych i podatkowych tak, aby pracowały w sposób spójny. Jedną z głównych płaszczyzn optymalizacyjnych na jakich poruszam się z przedsiębiorcami jest sukcesja, czyli planowanie świadomego i niezakłóconego dziedziczenia przedsiębiorstwa i majątku przedsiębiorców.

Z Klientami utrzymuję długotrwałe relacje. Dzięki połączeniu wiedzy z zakresu finansów, prawa podatkowego i prawa jestem w stanie wynajdować innowacyjne plany dla klientów, modele podatkowe oraz pomagać w zaplanowaniu sukcesji. Na co dzień wyspecjalizowałem się głównie w obsłudze Lekarzy oraz przedsiębiorców. Po latach pracy na rynku finansowym, zauważyłem, że brakuje na nim kompleksowej oferty dedykowanej lekarzom którzy ze względu na charakter swojej pracy mają wyjątkowe wymagania. Łącząc doświadczenie wielu ekspertów, postanowiliśmy stworzyć miejsce które będzie zabezpieczać wszystkie interesy lekarzy i kompleksowo zadba o ich sytuacje finansową. Prowadzę liczne wykłady i szkolenia zarówno dla klientów indywidualnych (np. na różnego rodzaju targach i konferencjach) oraz przedsiębiorców (np w Inkubatorach przedsiębiorczości).

Marek-Drobiazgiewicz-min

Marek Drobiazgiewicz

Doradca finansowy z prawie 10 letnim stażem od kilku lat wyspecjalizowany w obsłudze firm. Specjalista z zakresu optymalizacji podatkowej, ZUS-owej oraz innych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej. Także dla klientów indywidualnych zapewniający fachową i kompleksową obsługę z całego spektrum finansów.

Maciej-Krajewski-min

Maciej Krajewski

Branża, która jeszcze kilka lat wcześniej nie wydawała się być ciekawa stała się moją pasją, gdy zobaczyłem, że bezpośrednio mogę ją przełożyć na pomoc ludziom. Zrozumiałem, że ubezpieczenia mogą załatwić to czego nie załatwi medycyna – zdrowie nie zawsze przywrócą, ale często przekładają się na przetrwanie trudnego okresu i utrzymaniu standardu życia w trudnym momencie.

Dzięki doświadczeniu w doborze narzędzi inwestycyjnych pomagam ludziom zadbać o dobry finansowy start dzieci w dorosłe życie czy ze spokojem myśleć o emeryturze. Wraz z rozwojem w branży zrozumiałem, że finanse na równi ze zdrowiem i rodziną są najważniejszymi elementami życia każdego człowieka.

Moim atutem jest silnie ugruntowana wiedza merytoryczna nabyta podczas niezliczonych godzin szkoleń, wykładów i warsztatów u najlepszych specjalistów w kraju. Dzięki współpracy z Doradztwem Finansowym Phinance S.A. mam dostęp do ponad 600 wyselekcjonowanych produktów z ponad 45 instytucji finansowych dostępnych na rynku.

Od roku 2018 oprócz roli Starszego Doradcy Finasnowego pełnię również funkcję Regionalnego Koordynatora Ubezpieczeń na Życie. Dzięki temu stanowisku mam możliwość ubezpieczania nawet trudnych przypadków, a bezpośredni kontakt z koordynatorami ubezpieczalni pozwala mi jeszcze lepiej dbać o interesy moich klientów.

"Zrobić budżet to wskazać swoim pieniądzom, dokąd mają iść, zamiast zastanawiać się, gdzie się rozeszły"
- John C. Maxwel

PL_Dyplom_45x65_rounded

Krzysztof Fiereck

Moim celem jest profesjonalne i zrozumiałe wyjaśnienie oraz pokazanie bezpiecznej ścieżki na finansowej drodze życia. Zależy mi, żeby nawet młodzi ludzie, rozpoczynający swoje kariery mogli uniknąć kosztownych skutków swoich decyzji finansowych.

Wiedząc jak dużego zaangażowania, wymaga praca w branży medycznej, umożliwiam moim klientom zaoszczędzenie nie tylko pieniędzy, ale również czasu.

W swojej pracy oprócz rozwiązań tradycyjnych cenie sobie możliwość wykorzystywania nowych technologii. Dzięki temu mogę spotykać się z klientami zdalnie.

Na finanse patrzę z szerokiej perspektywy, co pozwala mi pomagać w wielu aspektach związanych zarówno z decyzjami podjętymi w przyszłości, bieżącymi sprawami, jak i planowaniem finansowej przyszłości.

Sabrina Nadrowska-min

Sabrina Najdrowska

Absolwentka Akademii Morskiej w Gdyni. Specjalistka w branży księgowej oraz była pracownica Urzędu Skarbowego. Od roku 2014 związana z biurami rachunkowymi.

Każdego klienta traktuje indywidualnie i z zaangażowaniem oddaje się pracy. Do tej pory na obsłudze księgowej posiadała ponad 145 firm.

Zainteresowaniami naukowymi są dokształcanie się w tematyce ciągle zmieniającego się rynku finansowego, podatkowego oraz gospodarczego.

Aleksandra-Manista-min

Aleksandra Manista

Absolwentka wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego. Licencja Samodzielnej Księgowej Ministra Finansów nr 43573/2010. doświadczenie w branży - 19 lat. Aktualnie specjalista ds. spółek handlowych.

Doświadczenie zdobywała od 2003 r., prowadząc własne biuro rachunkowe i współpracując z korporacjami , jak Grupa Orlen oraz zarządami spółek handlowych w zakresie budżetowania, kontroli kosztów, jak i restrukturyzacji i upadłości.

Będąc sama przedsiębiorcą od wielu lat, doskonale rozumie codzienne zmagania swoich klientów z systemem podatkowym i ZUS. Wśród jej klientów są spółki międzynarodowe, jak i lekarze, prawnicy i inne działalności jednoosobowe.

DSC_0016

Jan Kazimierz Adamczyk

Absolwent kierunków praw oraz podatki i doradztwo podatkowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

W kancelarii prowadzi głównie sprawy z zakresu szeroko rozumianego prawa gospodarczego oraz prawa karnego. Od 2019 r. członek Rady Nadzorczej Spółki Szpital w Szczecinku Sp. z o.o.

Naukowo miłośnik prawa konstytucyjnego, autor kilku artykułów naukowych w tym zakresie oraz programu Konstytucja na Fali w portalu Koszalin na Fali.